Chwytak do śmieci – Idealny do sprzątania miasta

Z każdym rokiem zanieczyszczenia naszego środowiska niestety rosną. Jest to szczególnie zauważalne w większych miastach. Są to również zanieczyszczenia powietrza, co jest zauważalne w okresie jesienno zimowym. Zarząd oczyszczania miasta robi co może jednak nie zawsze te praca przynosi wymierne efekty. Służbom sprzątającym często brakuje podstawowego sprzętu do sprzątania. Warto zainwestować w chwytak do śmieci Litta-Pikka, który świetnie się sprawdzi.

Dlaczego warto zdecydować się na chwytak do śmieci Litta-Pikka?

Chwytak do śmieci Litta-Pikka jest bardzo prosty w obsłudze, idealnie nadaje się do intensywnego użytkowania. Został w nim zastosowany mechanizm uchwytu ściskowego, który jest dużo bardziej łatwy w obsłudze niż przyrząd cięgłowy. Występuje tylko jedna część ruchoma, dzięki temu nie jest wymaga konserwacja narzędzia. Warto, również wspomnieć, że chwytak jest całkowicie pokryty warstwą w kolorze jaskrawożółtym oraz posiada światło odblaskowe. Każdy użytkownik będzie mógł się czuć bezpiecznie podczas użytkowania nawet w nocy.

Z jakich materiałów został wykonany chwytak?

Szczypce i zawias został wykonany z wytrzymałego polimeru. Natomiast sprężyna oraz mocowanie ze stali szlachetnej nierdzewnej. Długość narzędzia wynosi 892 mm, a masa 0,5 kg. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego produktu zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego Protect BHP.