Narzędzia do warsztatu NexDiag – profesjonalny pomiar

Profesjonalny warsztat samochodowy powinien być wyposażony w sprzęt najwyższej jakości. Narzędzia do warsztatu NexDiag to propozycja polskiego producenta dla dla osób, które chcą w wygodny sposób dokonać pomiaru grubości lakieru na karoserii samochodu.

Narzędzia do warsztatu NexDiag w wersji Advanced mają kolor czarny

Narzędzia do warsztatu NexDiag – potęga w smartfonie

Najtańsze produkty na rynku oferują tylko prosty pomiar. W tym wypadku zrobiono krok dalej i wykorzystano łączność bezprzewodową. Podstawowe możliwości to oczywiście wykonanie wielu pomiarów i wyznaczenie średniej grubości. Uruchomienie dedykowanej aplikacji na smartfona pokazuje pełnię funkcjonalności narzędzi do warsztatu NexDiag. Prezentacja wyników maksymalnych i minimalnych, średnia oraz bieżąca analiza powłoki. To wszystko można uzyskać po kilku kliknięciach na ekranie telefonu.

Niebieski kolor narzędzi do warsztatu NexDiag to natomiast wersja professional

Nieocenione wsparcie dla profesjonalistów

Produkt ten docenią nie tylko pracownicy i klienci warsztatów, ale również profesjonalni rzeczoznawcy. Narzędzia do warsztatu NexDiag umożliwiają bowiem generowanie fachowych raportów, wyznaczając niezbędne punkty pomiarowe i zbierając wyniki bez konieczności ciągłego wypełniania dokumentów. Uzupełniając informacje z miernika o niezbędne dane pojazdu można otrzymać plik pdf, który stanie się gotowym raportem. Szybkość i prostota działania całego systemu znacząco przyspiesza pracę.

Narzędzia do warsztatu NexDiag można nabyć w kilku wersjach na stronie internetowej sklepu Solve24. Wszystkich, którym zależy na profesjonalnych pomiarach grubości lakieru, zachęcamy do sprawdzenia tej oferty.