Najlepszy programy dla biura? Rozważ Office 2016

Najlepszy Office 2016 – pakiet dla domowego biura

Microsoft Office 2016 to najlepszy pakiet programów biurowych – a przynajmniej z pewnością jest najbardziej rozpowszechniony, przez co możliwe jest, że będzie ci potrzebny do pracy – czy to w szkole, na studiach, albo też w pracy.

Oto najlepszy office 2016 - czyli programy do biuraZapraszamy do przejrzenia dostępnych ofert na obecnie najlepszą wersję – Office 2016, czyli ostatnią stabilną wersję pakietu, w edycji zarówno dedykowanej dla Windowsa, jak i dla Maca. W różnych sklepach internetowych dostępne są zatem edycje pudełkowe, gdzie produkt sprzedawany jest na nośniku fizycznym, jak również w licencji elektronicznej ESD.

W tym drugim przypadku zakup oznacza otrzymanie unikalnego elektronicznego klucza aktywacji na podany adres email. W ramach dostępnych edycji najlepszego Office 2016, można wybierać pomiędzy wersją Professional oraz dedykowaną do użytku domowego oraz w małych firmach.

Co w ramach pakietu

najlepszy office 2016 obejmuje te właśnie programyWersja podstawowa obejmuje najlepsze programy Office 2016, w swoich najlepszych, bo najnowszych edycjach, takie jak: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, czy OneNote możliwe do zainstalowania na jednym stanowisku. Z kolei wersja Professional jest wzbogacona o programy Access oraz Publisher. Dostęp do OneDrive – chmurowego zapisu danych istnieje w obu tych wersjach.