Kanlux – nowoczesne oświetlenie do domu, biura i warsztatu

Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego i estetycznego oświetlenia do swojego domu? Sprawdź Kanlux! Firma stale poszerza swój asortyment i rozwija sieć sprzedaży w Polsce i na świecie.

żarówka GU10 z oferty Kanlux

Oferta firmy Kanlux

Na asortyment produkowany przez firmę Kanlux składa się ponad 1500 pozycji. Są to żarówki, diody i świetlówki, a także wiele produktów z kategorii oświetlenia zewnętrznego, wewnętrznego i technicznego. Dostępne są również gniazdka, a także rozdzielnie oraz aparatura modułowa. Celem marki jest odpowiedź na potrzeby klientów poprzez tworzenie nowych, praktycznych rozwiązań spełniających ich rosnące wymagania. Nie bez znaczenia jest również nowoczesna estetyka produktów. Ciągła praca i dynamiczny rozwój dla dobra klienta zostały dostrzeżone oraz nagrodzone wieloma tytułami tj. przedsiębiorstwo Fair Play oraz certyfikat Jakości Biznesu.

Żarówka produkcji Kanlux

Oświetlenie w ofercie Epstryk

Produkty marki Kanlux znaleźć można w sklepie internetowym Epstryk pod adresem https://epstryk.pl/firm-pol-1539078951-Kanlux.html. Wysoka jakość spotyka się tam z atrakcyjnymi cenami. Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe to połączenie ciekawej stylistyki i funkcjonalności. Nie jesteśmy skazani na szpecące włączniki, które muszą znajdować się w jednym, konkretnym miejscu. Jeśli jesteś na etapie projektowania oświetlenia w domu lub po prostu chcesz coś w nim zmienić – koniecznie sprawdź tę ofertę.