Philips led g53 – ciepłe, białe światło w twoim domu

Philips led g53 to ergonomiczna i uniwersalna żarówka, która wprowadzi jasność w twoim domu lub biurze. Odpowiednie oświetlenie jest kluczowe, dla prawidłowego funkcjonowania człowieka. I choć najlepiej rozwijamy się w świetle słonecznym – naturalnym, również i to sztucznego pochodzenia jest dla nas niezwykle ważne. Obecnie bowiem uniezależniliśmy pory naszej aktywności do cyklu dobowego. Aby więc móc bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw cywilizacji, potrzebujemy wsparcia w postaci żarówek.

Philips led g53 – więcej światła niższym kosztem

Żarówka żarówce jest nierówna. Philips led g53 to model żarówki ledowej – rozwijanej od jakiegoś czasu technologii oświetlenia, która zapewnia te same właściwości światła, co żarówki analogowe, potrzebuje jednak do tego zdecydowanie mniej energii elektrycznej. Jej produkcja i utylizacja również odbywa się z niższym kosztem dla środowiska naturalnego. W efekcie zyskuje nasz portfel oraz cała planeta.

Ciepłe i jasne światło w twoim domu

Żarówki Philips led g53 generują bardzo estetyczne, białe światło, które wprowadzą do twojego wnętrza wrażenie większej elegancji. Temperatura światła z tych żarówek wynosi trzy tysiące stopni Kelwina, jest to więc raczej ciepłe światło. Świetnie sprawdzi się do akcentowania ważnych miejsc w pomieszczeniu i tworzenia oświetlenia punktowego.