Sterowanie oświetleniem przy pomocy MiLight iBox2

MiLight iBox2 to nowoczesny kontroler, który służy do obsługi produktów z popularnej serii Mi Light. Przy jego pomocy z łatwością stworzysz instalacje świetlną w swoim inteligentnym domu. Wygodę w użytkowaniu poprawia zastosowanie mostu WiFi w urządzeniu MiLight iBox2. Dzięki temu w prosty i szybki sposób będziesz mógł kontrolować źródła światła zamontowane w domu przy pomocy urządzeń przenośnych, smartfona lub tabletu. Nie ma znaczenia miejsce, w którym się znajdujesz aby sterować oświetleniem.

Funkcje i cechy jakie posiada kontroler MiLight iBox2

Do podstawowych funkcji jakie posiada to praktyczne urządzenie jakim jest MiLight iBox2 jest sterowanie oświetleniem LED RGB, RGBW, MONO Praktyczny kontroler milight ibox2oraz CCT. Ponadto dla każdego wymienionego źródła światła można włączać oraz wyłączać strefy, stworzyć charakterystyczny klimat poprzez ściemnianie i rozjaśnianie oraz zmieniać kolor oświetlenia. Kontroler ten może być zasilany zasilaczem USB co pozwala na montaż w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

Jeżeli szukasz praktycznych rozwiązań świetlnych do swojego domu zapoznaj się z całą ofertą sklepu internetowego Perfekt Market.