Taśmy LED wodoszczelne – propozycja oświetlenia łazienki

Łazienka to jedno z miejsc w domu o bardziej specyficznych warunkach niż inne. W zależności od tego, czy mieszkamy w domu czy w mieszkaniu w bloku, czy nasza łazienka posiada okno, czy też jest ślepa – jej oświetlenie jest niezwykle ważne i powinno spełniać kilka wymagań. Pomijając fakt, że niektórzy wolą światło ciepłe inni zimne co też jest zależne od reszty aranżacji wnętrza. Światło w łazience powinno być przede wszystkim  jasne i równomiernie rozmieszczone. Nie możemy pozwolić sobie na ciemne pomieszczenie z prostych powodów jakim są czynności golenia czy też robienia makijażu. Z innej strony, są momenty jak wieczory po ciężkim dniu w pracy, kiedy to chcemy sobie zrobić relaksującą kąpiel i wówczas chcemy oświetlenia bardziej intymnego. Co w takiej sytuacji?
zdjęcie łazienki

Oświetlenie LED dedykowane łazienkom

Oświetlenie LED przede wszystkim bije konkurencje oszczędnością prądu. Po drugie dobrze zorganizowane listwy LED, czy też lampy LED możemy zaprojektować wg własnych potrzeb i wymagań. Jeżeli chodzi o oświetlenie łazienki, należy również pamiętać o ważnym aspekcie jakim jest większa niż w pozostałych pomieszczeniach wilgotność. Z pomocą przychodzi internetowy sklep LEDOVO, w którym możemy zapatrzeć się w taśmy LED wodoszczelne. Diody umieszczone w listwie przed nadmierną wilgocią chroni warstwa silikonu. Takie zabezpieczenie pomaga również w walce z procesem utleniania lutów w diodach, dzięki czemu kupujemy dużo trwalszy i konkurencyjny produkt.
zdjęcie LED

Co jeszcze wyróżnia taśmy LED wodoszczelne?

Taśmy LED ze sklepu LEDOVO są wyposażone w profesjonalne diody marki EPISTAR, które są trwalsze i jaśniejsze w porównaniu do chińskiej konkurencji. Ponad to wykorzystany jest do produkcji ich podwójny podkład PCB, na których oprócz diod znajdują się również wysokiej klasy oporniki. Taki podwójny podkład PCB świadczy o gwarancji odprowadzania ciepła, co w efekcie chroni diody przed przegrzaniem. Skutkuje to również faktem, iż nie ma potrzeby instalacji dodatkowych taśm radiacyjnych, przez co taśmy LED wodoszczelne będą nam służyły dłużej!