Mała architektura miejska – wyposażenie Twojego osiedla

Jeśli w Twojej wspólnocie mieszkaniowej stoicie przed wyborem elementów przestrzeni publicznej warto poważnie przeanalizować to jak powinny wyglądać oraz z jakich materiałów powinna być wykonana. Te elementy muszą spełniać kilka funkcji. Przede wszystkim ładnie się prezentować, ale muszą być funkcjonalne i służyć na lata. Mała architektura miejska to kosztowne zamówienie.Jaką firmę zatem wybrać?

Mała architektura miejska – polscy producenci

Mała architektura miejska produkowana przez polskich producentów cechuje się wysoką jakością w wykonaniu, jak i doborze materiałów. Jednym z dużych polskich producentów jest firma Krosstech działająca w Krośnie. Przyjmuje ona zamówienia indywidualne i ma do zaoferowania gotowe produkty. Zajmują się produkcją takich elementów jak ławki parkowe, stoliki i krzesła parkowe, kosze parkowe, ale także kosze do segregacji. W ofercie Krosstech można również znaleźć kosze na zwierzęce odchody oraz parkingi dla psów, różnorodnej wielkości gabloty oraz wolnostojące tablice informacyjne. Oferta Krosstech to klasyczne i nowoczesne elementy małej architektury miejskiej w klasycznym i nowoczesnym stylu oraz konkurencyjnych cenach, które można dowolnie konfigurować. Daje to dużą elastyczność i możliwość dostosowania produktów do rzeczywistych potrzeb.

Mała architektura miejska - ławki i kosze

Klik słów o firmie Krosstech

Mała architektura miejska to tylko jeden z obszarów, którymi zajmuje się Firma Krosstech. Produkuje również stojaki na rowery oraz elementy wspomagające przechowywanie w garażu rowerów i innych produktów. Jako polski producent za cel ustawia sobie dostarczanie produktów o wysokich parametrach jakościowych i użytkowych. Te produkty muszą mieć odpowiednią jakość, gdyż będą nastawione na różne warunki atmosferyczne oraz wieloletnie użytkowanie.

Mała architektura miejska - parki