Namioty eventowe na różne okazje

Szczególnie w sezonie letnim wiele wydarzeń organizowanych jest na świeżym powietrzu. Nic w tym dziwnego. Jeżeli aura sprzyja, wówczas ludzie tym chętniej spędzają czas na zewnątrz, a wiele firm i organizacji chce zaproponować jakieś formy wypoczynku. Niezależnie od rodzaju wydarzenia, zawsze jest coś, co trzeba zabezpieczyć. Do tego celu świetnie sprawdzają się namioty eventowe. Przydadzą się nam do organizacji koncertu, grilla czy nawet kinderbalu.

Namioty eventowe na koncerty i nie tylko

namioty eventowePawilonowe konstrukcje maję bardzo szerokie zastosowanie. Łatwo się je rozkłada, montaż i transport nie przysparzają zbyt wielu problemów. Jednocześnie zapewniają skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, słońcem czy wiatrem. Taka ochrona może być przydatna dla naszych gości, ale także wówczas, chcemy zapewnić ochronę np. sprzętu nagłaśniającego. Podczas takich wydarzeń plenerowych nie brak różnych atrakcji. Warto je umieścić w namiotach eventowych. Dzięki temu atrakcje te nie tylko będzie wygodniej przeprowadzać, ale przy większych imprezach zadbamy o ich wyróżnienie.

Personalizowane modele na zamówienie

Mając plan całego wydarzenia możesz przystąpić do składania zamówień na namioty eventowe. Czasem problemem okazuje się znalezienie pawilonu o odpowiadających nam rozmiarach. Warto wówczas skorzystać z opcji do personalizowania i za ich pomocą skonfigurować potrzebny nam model namiotu. Najczęściej mamy możliwość określić w takim narzędziu wymiary namiotu (wysokość, szerokość i długość), czasem także rodzaj poszycia i model ścianek (czy z „oknami”, czy całościowo zakryte). W najbardziej zaawansowanych narzędziach będzie także opcja wyboru stelażu. Taki konfigurator znajdziemy między innymi na stronie firmy Polotent, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju namiotów.