Scena mobilna – gdzie znajdzie zastosowanie?

Nie od dzisiaj wiadomo, że podczas każdej imprezy w plenerze najważniejszym miejscem, z którego odbywają się wszelkie przemówienia, koncerty, występy gwiazd, konkursy jest scena. Nie każdego jednak stać na utrzymanie zwykłego podestu, jego zakup zwykle jest kosztowny. W odpowiedzi na ciągle rosnące zapotrzebowanie na tego typu podwyższenia, pojawił się pomysł scen mobilnych, które świetnie sprawdzają się na uroczystościach w miastach, gminach czy szkołach.

Scena mobilna – czym się charakteryzuje?

Niezaprzeczalną cechą takiego rozwiązania jest bezpieczeństwo. Każda scena mobilna powinna posiadać scena mobilna od producenta wamatcertyfikat bezpieczeństwa – warto więc przy jej zakupie czy wynajmie zwrócić na to uwagę. Każdy materiał, z którego wykonana jest konstrukcja powinien mieć atesty wytrzymałości oraz antypoślizgowe pokrycie. UWAGA! Sceny, które są wynajmowane, nie będą tak bezpieczne jak gotowe rozwiązania, które są własnością gminy czy szkoły.

Scenę mobilną charakteryzuje również jej niezawodność. Posiadając własną scenę nie będziesz musiał martwić się zamawianiem sprzętu. Nie ponosisz także ryzyka związanego z dowozem rozwiązania – spóźnieniami czy uszkodzeniami.

Taka scena daje przede wszystkim możliwość szybkiego złożenia. Nie musisz martwić się i najmować dodatkowo ekipę, która zajmie się jej demontażem. Oczywiście każdą scenę można spersonalizować. Możesz wybierać w rozwiązaniach z regulowanymi nogami, dobierać kolory podłogi, dodawać barierki czy uchwyty – wszystko zależy od Twoich potrzeb. W przypadku wynajmu, oczywiście, jest pewien zakres wyboru, jednak nie jest on tak szeroki, jak zamówienie produktu pod specjalne zamówienie. Sam musisz zdecydować, co będzie dla Ciebie najlepsze.

Scena mobilna – tylko od producenta WAMAT

Scena mobilna, która będzie bezpieczna, wykonana z wysokich jakości materiałów opatrzonych certyfikatem? Wypróbuj konstrukcję od producenta techniki estradowej – firmy WAMAT. Nie musisz od razu kupować! Możesz także wynająć takie rozwiązanie. Wszystko dostępne w jednym miejscu! Zachęcamy do kontaktu:

Adres: Podleszany 186, 39-300 Mielec
Telefon: +48 17 58 40 280
E-mail: wamat@wamat.com.pl
www.wamat.com.pl/pl/oferta/podesty-sceniczne