Klocki hamulcowe do roweru wysokiej jakości

Aby zapewnić wysoką skuteczność hamowania w swoim rowerze warto zainwestować w wysokiej jakości klocki hamulcowe do roweru, które będą niezawodne w każdej sytuacji, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Firma EBC Brakes posiada szeroki wybór klocków dostosowanych do określonych potrzeb klientów.

Rodzaje klocków hamulcowych do roweru

Przygotowaliśmy szeroką ofertę klocków hamulcowych do rowerów, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo trzy serie klocków przystosowanych do użytku do określonych potrzeb. Oferujemy:

  • Serie klocków hamulcowych zielonych – są to klocki całkowicie organiczne, które idealnie sprawdzą się do jazdy na co dzień. Jest to jeden z naszych popularniejszych produktów ze względu na dużą lepszą jakość w porównaniu do konkurencyjnych produktów.
  • Serie klocków hamulcowych czerwonych – przeznaczeniem tych klocków jest zastosowanie sportowe do jazdy ekstremalnej, szosie, wzniesieniach. Klocki wyróżniają się mniejszym współczynnikiem tarcia ze względu na specjalną mieszankę organiczną z jakiej są wykonane.
  • Serie klocków złotych – to klocki najwyższej klasy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Sprawdzają się niemalże w każdych ekstremalnych i trudnych warunkach. Klocki są przystosowane do wysokich temperatur, nie umniejsza to ich skuteczności hamowania.

Dodatkowe informacje

Oferowane przez nas klocki hamulcowe do roweru są postrzegane przez pryzmat wysokiej odporności na trudne warunki zewnętrzne oraz wysoką jakość wykonania. Produkujemy klocki do układów hamulcowych wiodących firm takich jak Shimano, Coda, Hope Pro, Diatech, Formula, Hayes, Grimeca, Rock Shox. Zapraszamy do odwiedzenia naszej stron!