RTV

Telewizory 4K UHD OLED – wybierz najlepszy

Grudzień to czas na podsumowanie roku, refleksje, ale też czasem… na zmiany! Co powiesz małe zmiany w salonie i na zakup… nowego telewizora? Tak, tak. To dobry pomysł. Warto więc teraz zastanowić się, jaki potrzebujemy i który spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Na co zwrócić uwagę?

Po pierwsze – na nasz salon. Jego wielkość powinna motywować także wielkość telewizora. Jeżeli wybierzemy zbyt duży – całość będzie wyglądała zbyt ciężko Jako, że telewizory od wielu lat pozostają centrum rodzinnej rozrywki – należy pamiętać, by nadążały one za rozwijającą się technologią. Najważniejszą cechą telewizora w tych czasów jest możliwość… korzystania z Internetu. Player, Netflix, HBO – nie jestesmy juz w stanie przeżyć bez dostępu do tych platform. Telewizory 4K UHD OLED dają możliwość nie tylko połączenia z Internetem, ale także oglądania filmów i seriali w wysokiej rozdzielczości Ultra HD.

4K? UHD? OLED? Co to funkcje?

Telewizory 4K UHD OLED posiadają wysoką klasę wyświetlaczy. OLED to panel, który nie wymaga dodatkowego podświetlania, co poprawia komfort oglądania i oferuje nieskończoną możliwość kontrastu. Głębokie kolory, smukły obraz i krótki czas reakcji – to zdecydowane plusy tej funkcji. Połączenie jej z cechą 4K UHD dodatkowo sprawia, że możemy poczuć się w domu, niczym w kinie. 4 tysiące pikseli w poziomie, przy świetnej rozdzielczości UHD sprawia, że obraz jest wyraźny. Przyda się to nie tylko przy korzystaniu z Netflixa, ale i… grach. A gdzie właściwie znaleźć najlepsze telewizory 4K UHD OLED? Oczywiście na Ceneo!