RTV

Telewizory 4K UHD Panasonic – najlepsza jakość obrazu

Do niedawna Full HD wydawało się najostrzejszym obrazem, jaki można było obserwować na ekranach większości telewizorów. Obecnie, z czterokrotnie większą liczbą pikseli niż HD, rozdzielczość 4K całkowicie zmieniła poziom szczegółowości i wyrazistości obrazu. Telewizory 4K UHD Panasonic są tego najlepszym dowodem.

Jak działają telewizory 4K UHD Panasonic?

Telewizory 4K UHD Panasonic - poczuj się jak w prawdziwym kiniePodczas gdy tradycyjna rozdzielczość HD jest ograniczona do 1920 pionowych kolumn i 1080 poziomych rzędów pikseli, Ultra HD ma całkowitą rozdzielczość 3840 na 2160 pikseli – czyli nieco mniejszą niż ta, którą widzimy na popularnych ekranach kinowych. Telewizory 4K UHD Panasonic to przede wszystkim wyraźniejszy obraz. Wykorzystanie tak dużej liczby pikseli pozwala na tworzenie obrazów które są ostrzejsze i zdolne do pokazania większej ilości szczegółów niż standardowa HD.

Dlaczego warto wybierać telewizory 4K UHD

Telewizory 4K UHD Panasonic - technologia na najwyższym poziomieCzy wykorzystanie tak dużej liczby pikseli ma znaczenie? Ma i to bardzo duże! Więcej pikseli oznacza więcej informacji. Więcej informacji oznacza ostrzejsze zdjęcia. Ostrzejsze obrazy są bardziej wciągające i gwarantują świetną rozrywkę. Telewizory 4K UHD Panasonic wyposażone zostały w wyświetlacz, który ujawnia o wiele więcej niuansów i szczegółów niż inne telewizory a różnica może być zdumiewająca. Niesamowite efekty dostrzegą tu nie tylko miłośni filmów, ale także gier. Technologia 4K to zawsze doskonała jakość obrazów i wspaniała dynamika kolorów.

https://www.ceneo.pl/Telewizory/p:Panasonic/Technologia:4K_UHD.htm