Samsung Galaxy s8 Plus – złoty przełom

W ostatnim artykule rozmawialiśmy o najnowszym i najbardziej dochodowym modelu Samsunga, który obronił reputacje firmy oraz postawił na nogi całą sprzedaż koreańskiego producenta. W tym artykule nie będziemy już rozmawiać o jego spadkach i pomyłkach (tą kwestię zostawiam już wam), ale będziemy szerzej opisywać zalety nowego modelu, jakim jest samsung galaxy s8 plus. Czy aktualny model to tylko wielkie oczekiwania, czy jednak duże zaskoczenie? Czy faktycznie jest to wielki przełom firmy w tym roku?

Samsung Galaxy s8 Plus – obiecujący przełom

Wiele plotek oraz przecieków obiecująco dostarczało nam fakty o tym, że najnowszy model samsunga będzie zupełnie inny niż wszystkie. Większość okazała się trafna, ale to co nie powiedziały nam przecieki i plotki innych osób było to jak zamierza samsung zdominować rynek w 2017r. i zostawić Samsung Galaxy s8 plusswoich konkurentów w tyle, tak aby być najlepszym smartfonem, który sprosta wymaganiom każdego użytkownika. Na odpowiedź musieliśmy poczekać dopiero po ukazaniu się smartfonu na rynku oraz po ukazaniu się danych sprzedażowych za pierwszy miesiąc. Dane, które otrzymaliśmy były zaskakująco dobre. Samsung zdołał sprzedać 10 mln sztuk w przeciągu 40 dni. Jest to jak do tej pory najlepszy wynik sprzedażowy ze wszystkich modeli samsunga.

Lepsza przyszłość dla samsunga s8 plus

Dlaczego sprzedaż była tak zaskakująco dobra? I dlaczego po wpadce note 7 ludzie ruszyli do kupna galaxy s8? Jedną najbardziej cenną rzeczą w przypadku projektu nowego modelu S8, był nieograniczony przez żadną ramkę ekran, który rozszerza się na prawie cały model smartfonu. Dodatkowo jego zaletą jest zamiana zwykłych przycisków funkcjonalnych na dotykowe, które teraz w łatwy sposób będziemy mogli wykorzystywać. Przyszłość smartfonu jest właśnie kreowana przez model samsung galaxy s8 plus, który napędza sprzedaż firmy oraz buduje jej reputację cdn.