Samsung Galaxy S8 6,2 cala na Ceneo.pl – sprawdzona marka w nowej odsłonie

Samsungi to jedne z tych telefonów, w przypadku których jakość jest zazwyczaj współmierna do ceny. Użytkownicy są zadowoleni z jasnych zasad, sprawdzonych technologii i sensownych parametrów. Sprawdź, w jakich cenach możesz znaleźć Samsung Galaxy S8 6,2 cala na Ceneo.pl.

Parametry Samsunga Galaxy S8 6,3 cala?

Na Ceneo.pl oprócz porównania cen można również sprawdzić czysto techniczne i praktyczne parametry, by później w wygodny sposób je porównać. Być może któryś z tańszych telefonów ma mniejszą pamięć wbudowaną albo z kolei nie posiada czegoś w zestawie – warto zawsze zwracać na to uwagę, by nie dać się potem zwieść (ani zawieść!).

Samsung Galaxy S8Samsung Galaxy S8 6,2 cala na Ceneo.pl – znajdź ideał

Wyświetlacz tego modelu Samsunga Galaxy to nieco ponad sześciocalowy Quad HD+ sAMOLED o proporcjach 18.5:9, idealny do pracy i oglądania filmów. Z plusó także trzeba wyróżnić Odporność na wodę i pył (IP68), krystalicznie czysty dźwięk, 64 GB wbudowanej pamięci, możliwość rozszerzenia o 256 GB, a z zabezpieczeń -s kanery linii papilarnych oraz tęczówki, rozpoznawanie twarzy, bezpieczny katalog i wiele więcej. Zastanawiasz się, czy aparat będzie wystarczający? Samsung Galaxy S8 6,2 cala na Ceneo.pl posiada aparaty 12 i 8 MP (kolejno tylny i przedni)