Samsung galaxy s8 plus – dłuższa praca na baterii

Jak wiadomo w świecie nowych technologii, a szczególnie w obszarze nowych smartfonów to flagowy samsung Galaxy s8 plus jest najbardziej omawianym telefonem tego roku. Nie ograniczony ekran oraz niesamowity wyświetlacz Amoled dodają niezapomnianych wrażeń z wykorzystania jego funkcji. Jednak użytkownicy pragną czegoś więcej od flagowego modelu samsunga. Przedstawiamy 5 ciekawych tipów na efektywniejsze wykorzystanie smartfonu, szczególnie w przypadku przedłużenia czasu pracy na baterii.

Samsung galaxy s8 plus – 2 użyteczne wskazówki

W jaki sposób przedłużyć prace na baterii w samsungu galaxy s8 plus?
Po pierwsze częściej korzystaj z czarnego motywu w telefonie oraz z ciemnych tapet. Nie jest wielkim Samsung Galaxy s8 plussekretem, że czarne motywy lub tapety poprawiają żywotność baterii w telefonie, szczególnie w przypadku, jeśli mówimy o wyświetlaczach typu Amoled. Ciemna lub czarna tapeta oznacza, że Amoled screen jest wyłączony i nie używa w ogóle baterii.
Następnie przy zmniejszeniu rozdzielczości ekranu, możemy zaoszczędzić poboru energii z baterii. Kontrola lub edycja zmiany rozdzielczości ekranu w najnowszym samsungu Galaxy s8 była głównym hitem tego modelu. Wszystko co musisz zrobić to przeciągnąc palcem slide z HD+ lub FHD+ na WQHD+ lub na 2K rozdzielczość.

Pomysły na poprawę żywotności baterii od Samsunga

Z pewnością zawsze włączona opcja ON Display jest głównym z powodów wyczerpania się baterii. Niesamowity ekran Amoled zużywa dość dużo baterii przy dłuższym jego wykorzystaniu. Jeśli możesz odpuścić z oglądania przez cały czas pięknego ekranu, to jak najbardziej zaoszczędzisz przy tym energię i czas pracy baterii.
Wyłącz lokalizację! Następny dobry pomysł na poprawę żywotności baterii, jeśli tylko wyłączysz funkcję GPS, kiedy nie jest używana. Więcej o tej przydatnej wskazówce oraz innych opowiemy w następnym artykule.