Jakie mamy rodzaje telewizorów Samsung?

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych producentów telewizorów jest Samsung. Oferuje on wiele różnych rodzajów sprzętów, więc każdy z nas może wybrać swój ulubiony telewizor. Ale jaki wybrać? Czym się kierować?

Rodzaje telewizorów

Obecnie na rynku mamy kilka kategorii telewizorów: plazmowe, LCD, LED, 3D i 4K. To, który wybierzemy, zależy tak naprawdę od naszych preferencji i potrzeb. Coraz popularniejsze stają się telewizory Samsung z funkcją 3D. W zależności od modelu potrzebne są okulary trójwymiarowe albo nie. Do wyboru mamy 2 typy telewizorów 3D: pasywne i aktywne. Te drugie są znacznie droższe, lecz jakość wyświetlania jest dużo lepsza. W przypadku pasywnych okulary są lżejsze, jednak traci na tym jakość ekranu. Innym typem telewizorów Samsung są telewizory 4K. Dedykowane są przede wszystkim do filmów wysokiej jakości, dlatego charakteryzują się większą rozdzielczością ekranu.

Telewizory Samsung w recepcji

Jakie inne rodzaje telewizorów Samsung przygotował dla swoich klientów?

Zdecydowanie jednym z najpopularniejszych rodzajów są telewizory plazmowe. Charakteryzują się bogactwem barw, wysokim kontrastem i dobrą rozdzielczością. Na tego typu ekrany oglądający może patrzeć pod różnym kątem. Mają one też swoje ciemne strony: telewizory plazmową bywają dość ciężkie i prądożerne. Ostatnim typem telewizorów Samsunga są telewizory LCD. To najpopularniejsze modele telewizorów. Ich nazwa oznacza to, że ich ekrany są ciekłokrystaliczne. Przy dłuższym oglądaniu można odczuć zmęczenie wzroku, a to spowodowane jest znaczącą ziarnistością. Jak widać, mamy wiele typów telewizorów Samsunga, warto przemyśleć zakup, by oglądanie filmów było dla nas przyjemnością.