Grupa F Mistrzostwa Świata

Tegoroczne Mistrzostwa Świata odbywają się w Katarze o nietypowej dla tego typu turnieju porze, z pewnością zagwarantują nam niebywałe emocje. Najlepsze drużyny globu zebrały się w tym egzotycznym miejscu, by powalczyć o miano najlepszej drużyny globu i wygranie najważniejszego turnieju piłkarskiego na świecie. Grupa F Mistrzostwa Świata posiada w swoim składzie drużyny, które otarły się już o zwycięstwo, dlatego też możemy spodziewać się niesamowitych emocji w starciach tych drużyn już na samym początku turnieju.

Jakie drużyny zagrają w tej grupie?

Grupa F Mistrzostw Świata składa się z 4 drużyn, jakimi są zespoły Belgii, Chorwacji, Maroka oraz Kanady. Belgia i Chorwacja to z pewnością faworyci do awansu, gdyż na poprzednim turnieju Chorwaci zajęli 2 miejsce, a Belgowie wygrali pojedynek o 3 miejsce. Jednakże reprezentacje Maroka oraz Kanady z pewnością nie są bez szans w starciu z tymi potentatami, ponieważ posiadają w swoich szeregach znakomitych piłkarzy takich jak Alphonso Davies czy też Achraf Hakimi, co gwarantuje nam wielkie emocje w każdym z pojedynków.

grupa F mistrzostwa świata

Grupa F Mistrzostwa Świata — szczegółowa analiza

Jeśli interesują cię tegoroczne mistrzostwa, na stronie Fortuny, znajdziesz szczegółowe omówienie każdej z grup oraz drużyn, w tym zespołów znajdujących się w grupie F Mistrzostw Świata, a także możliwość postawienia każdego z nadchodzących spotkań.