Sharkoon Skiller SGH2 – z membranami klasy premium

Irytuje Cię słaba jakość dźwięku odtwarzanego przez Twój komputer? Sprawdź konieczne, co oferują niedrogie słuchawki marki Sharkoon Skiller SGH2. Tej wysokiej jakości sprzęt posiada wbudowaną kartę muzyczną! Dzięki temu problem z tą standardowo zainstalowaną w komputerze, która często jest nie najlepsza, zniknie. Poznajmy bliżej główne parametry tego sprzętu.

Sharkoon Skiller SGH2 - wygląd produktu.

Sharkoon Skiller SGH2 – najważniejsze cechy produktu

Podstawą konstrukcji tych słuchawek są 50 mm membrany, określane jako „klasa premium”. Dzięki temu generują czysty dźwięk i głębokie basy. Nauszniki są wygodne, łatwo je dopasować do kształtu głowy. 2,5 metrowy kabel z pozłacanym wtykiem USB pozwala na swobodne podłączenie Sharkoon Skiller SGH2 do komputera, laptopa czy PS4. Dodatkowy oplot zmniejsza ryzyko pojawienia się zakłóceń sygnału. Wbudowany mikrofon to również wysokiej klasy sprzęt. Na tej półce cenowej to jedna z ciekawszych propozycji, warto ją rozważyć.

Sharkoon Skiller SGH2 mają wbudowane pokrętło do regulacji głośności.

Gdzie kupić?

Sharkoon Skiller SGH2 dostępne są w ofercie sklepu blackwhite.tv – https://blackwhite.tv/Sluchawki-Sharkoon-Skiller-SGH2-p490. Jeśli szukasz nowych słuchawek, a Twoja karta dźwiękowa nie jest zbyt dobra – sprawdź ich możliwości! Ten sprzęt dwa w jednym otrzymał sporo nagród zwłaszcza w kategorii cena-jakość. Warto więc dokładniej przyjrzeć się jego parametrom.