Transmitery FM – ulubiona muzyka w samochodzie

Jeżeli radio w Twoim samochodzie nie umożliwia odtwarzania muzyki zapisanej na nośniku USB i nie posiada wejścia AUX – wsparciem będą transmitery FM! To łatwe do zamontowania urządzenie pozwoli podłączyć dowolne źródło i cieszyć się muzyką z głośników auta. Wszystko dzięki możliwości nadawania sygnału w paśmie FM z urządzenia podłączanego do gniazda zapalniczki.

Transmitery FM kosztują kilkadziesiąt złotych

Transmitery FM – legalnie i bezpiecznie

Przeglądając opinie na ten temat można było odnieść wrażenie, że wykorzystanie transmiterów FM jest nie do końca legalne. Jednakże produkty z odpowiednią licencją są całkowicie zgodne z obowiązującym prawem. Certyfikaty bezpieczeństwa dają również gwarancję, że produkowany sygnał nie jest niebezpieczny dla naszego zdrowia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, sprawdźmy kompletność polskojęzycznej dokumentacji.

Warto zamawiać transmitery FM opisane odpowiednimi cetyfikatami

Wiele opcji odtwarzania

Transmitery FM oferują bardzo wiele możliwości odtwarzania plików. Bez problemu podłączymy do nich pendrive’a, kabel mini-jack lub włożymy kartę pamięci. Urządzenie bardzo często wyposażone jest w duży ekran, na którym odczytamy nie tylko częstotliwość nadawania, ale także informacje na temat odtwarzanego aktualnie utworu. Często pojawia się również prosty equalizer, pozwalający dopasować ustawienia do gatunku muzyki, którego słuchamy.

Niedrogie transmitery FM znacząco rozszerzą możliwości naszego samochodowego zestawu audio. Niezależnie od tego czym wcześniej dysponowaliśmy, zyskamy możliwość odtwarzania muzyki z niemal każdego źródła. Warto zapoznać się z taką ofertą.