Estetyka dentystyczna – co warto wiedzieć?

Nie od dziś wiadomo, że nasz piękny uśmiech jest naszą wizytówką. Warto zadbać o to, żeby nasz zęby były śnieżnobiałe i zdrowe. Podstawą dla nas powinna być codzienna pielęgnacja jamy ustnej oraz regularne wizyty kontrolne u stomatologa. Czasami niestety to nie wystarczy, aby nasze zęby były śnieżnobiałe i proste. Warto wtedy skorzystać z usługi jaką jest estetyka dentystyczna.

Usługi estetyki dentystycznej w SmileUp

W gabinecie SmileUp podchodzimy z dużą uwagą do oczekiwań naszych pacjentów. Pracują tutaj doświadczeni specjaliści, którzy korzystają z nowoczesnego sprzętu stomatologicznego, aby zapewnić najwyższy komfort podczas każdego zabiegu. W zakresie usług estetyki dentystycznej wykonacie Państwo u nas profesjonalne wybielania zębów oraz prostowania zębów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki i metody, jakich używają światowej klasy gabinety. Przed każdym zabiegiem wykonujemy zaawansowaną analizę uzębienia pod względem protetyki, ortodoncji oraz upiększania. Dokonujemy zmiany wielkości zębów, koloru oraz kształtu. Cały czas staramy się poszerzać wachlarz usług w obszarze estetyki dentystycznej.

estetyka dentystyczna zabieg

Dodatkowe informacje

Oprócz wspomnianych wcześniej działań w zakresie estetyki dentystycznej oferujemy, również wstawianie licówek porcelanowych, bonding. Jeśli nie jesteście Państwo w pełni zadowoleni ze swojego uśmiechu zapraszamy na konsultacje do naszego gabinetu. Na pewno wspólnie temu zaradzimy. Po więcej informacji dotyczących naszych usług zapraszamy na stronę internetową SmileUp.