Usługi stomatologiczne Bielany od SmileUp

Jeśli poszukujesz profesjonalnego miejsca pełnego specjalistów w kwestii usług stomatologicznych na Bielanach to nowoczesny gabinet stomatologiczny SmileUp powinien przypaść Ci do gustu. Tworzymy zespół fachowców wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach z zakresu stomatologii. Są to doświadczeni protetycy, stomatolodzy, ortodonci i chirurdzy.

usługi stomatologiczne Bielany dentysta

Zakres usług stomatologicznych na Bielanach

W gabinecie SmileUp usługi stomatologiczne Bielany świadczymy usługi z takich obszarów jak chirurgia dentystyczna, ortodoncja, profilaktyka, stomatologia zachowawcza, radiowizjografia, protetyka, chirurgia czy leczenie pod mikroskopem – endodoncja. Gabinet jest całkowicie przystosowany do leczenia osób niepełnosprawnych. Pomieszczenia są klimatyzowane, a cały obiekt jest monitorowany. Przykładamy dużą wagę do tego, aby w naszym gabinecie każdy pacjent czuł się w pełni komfortowo i bezpiecznie. Bez problemu zapłacicie Państwo u nas za usługi w sposób bezgotówkowy.

Nowoczesny sprzęt i metody leczenia

Do wykonywania zabiegów stomatologicznych na Bielanach stosujemy nowoczesny sprzęt w postaci mikroskopów, endometrów, radiowizjografii i wielu innych innowacyjnych urządzeń. Tego typu rozwiązania wpływają na jeszcze wyższy komfort pacjentów i redukcje czasu przeprowadzonego zabiegu. W naszym gabinecie przeprowadzimy dokładną analizę Twojego uzębienia bez promieniowania rentgena. Zdajemy sobie, również sprawę z tego, że wielu pacjentów obawia się bólu jaki może im towarzyszyć podczas przeprowadzonego leczenia. Przygotowaliśmy dla nich skuteczne i bezpieczne środki znieczulające, które odpowiednio indywidualnie dobieramy do każdego pacjenta.