Bramki obrotowe wysokie od Unicard

Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednią kontrolą dostępu w Twojej firmie to idealnym rozwiązaniem wydają się bramki obrotowe wysokie. Jest to uniwersalne rozwiązanie z których korzystają przedsiębiorstwa, obiekty publiczne(lotniska, dworce, metra), zakłady pracy czy obiekty sportowe takie jak stadiony. W ofercie firmy Unicard znajdziecie, różne modele przystosowane do określonych preferencji klientów.

Jaka jest aktualna oferta bramek obrotowych wysokich Unicard?

Oferujemy trzy rodzaje bramek obrotowych wysokich(BA3-1-3, BA3-2-3, BA3-2-4). Pierwszy typ bramek BA3-1-3 przeznaczony jest do zastosowań uniwersalnych. Sprawdzi się w niemalże każdym obiekcie. Jest to bramka obrotowa z trzema ramionami, umożliwia komfortowe przejście. Kolejny typ BA3-2-3 to podwójna bramka obrotowa, która umożliwia podwójne przejście, sprawdzi się zdecydowanie w większych obiektach. Ostatni typ BA3-2-4 to rozwiązanie, gdzie priorytetem jest najwyższe bezpieczeństwo. Jest to podwójna bramka wyposażona w dwa czterosekcyjne rotory, które umożliwiają przejście z dwóch przejść jednocześnie.

Czym się charakteryzują bramki obrotowe wysokie?

Każde z bramek obrotowych wysokich posiada system blokady dla obu kierunków ruchu. Jest, również możliwość blokowania wstecznego. Dodatkowo warto wspomnieć, że oferowane przez nas rozwiązania posiadają elektromechaniczne wspomaganie pozycjonowania rotora. Mechanizm wyposażony jest, również w elektromechaniczny układ wspomagający ruch obrotowy ramion. Bramki również posiadają wyświetlacz, który ukazuje aktualne parametry urządzenia i informację o konfiguracji.