Klawiatura dla graczy GXT 840 Myra – warto kupić?

Rynek produktów skierowanych do zapalonych i profesjonalnych graczy obejmuje również dużą ilość klawiatur. Jedną z nich jest klawiatura dla graczy GXT 840 Myra. Ze względu na bardzo atrakcyjną cenę warto przyjrzeć się jej możliwościom.

Czerwone podświetlenie klawiatury dla graczy GXT 840 Myra

Klawiatura dla graczy GXT 840 Myra – cechy produktu

Dynamika dostępnych gier powoduje, że zwykle trzeba wykonywać wiele złożonych operacji w bardzo krótkim czasie. Przydają się do tego celu dodatkowe klawisze, umożliwiające uruchomienie wcześniej zaprogramowanego makra. Dzięki temu powtarzalne, pierwotnie skomplikowane akcje wykonamy w sekundę! W tym produkcie mamy takich 5 podręcznych przycisków. Z tego samego powodu wyzwaniem bywa naciśnięcie kilku klawiszy w krótkim czasie. W prostych klawiaturach problemem będą często już 4 klawisze. Tutaj, dzięki zastosowaniu odpowiednich funkcji możemy ich wcisnąć na raz aż 8. Więcej raczej nie będzie potrzebne. Klawiatura dla graczy GXT 840 Myra to również jakość wykonania. Solidny wygląd to nie są tylko pozory. Do komputera podłączymy ją przy pomocy kabla w oplocie – 1,8 m wystarczy by wygodnie ulokować ją na biurku. Bogatą funkcjonalność dopełnia 12 przycisków multimedialnych.

Klawiatura dla graczy GXT 840 Myra z ustawionym niebieskim podświetleniem klawiszy

Liczy się też estetyka

Klawiatura dla graczy GXT 840 Myra może pochwalić się również bardzo ciekawym wyglądem. Stylizacja nie pozostawia wątpliwości, do kogo skierowany jest ten produkt. Również w tej kwestii istnieją możliwości personalizacji. Można wybrać trzy kolory podświetlenia.