Netbooki – czym różnią się od laptopów?

Jeszcze kilkanaście lat temu producentów komputerów przenośnych na rynku można było policzyć na palcach u jednej ręki. Najczęściej były to sprzęty wielkich gabarytów, nieporęczne i niezwykle ciężkie. Wraz z rozwojem nowych technologii pojawiła się cała gama mobilnych sprzętów, które zrewolucjonizowały rynek komputerowy. Całkiem niedawno do tego grona dołączyły netbooki, czyli mobilne sprzęty, które możesz mieć zawsze przy sobie!

Netbooki

Netbooki – dla kogo?

Netbooki to sprzęty, które wpiszą się w oczekiwania wszystkich osób, którym zależy na lekkim, poręcznym sprzęcie. W odróżnieniu od laptopów są zdecydowanie mniejsze, a ich bateria pozwala na pracę nawet przez kilkanaście godzin bez konieczności ładowania. Pracujesz zdalnie? Zależy Ci na tym, aby mieć sprzęt, który możesz zabrać zawsze ze sobą? Odpowiedzią na to są netbooki!

Netbooki – zastosowanie

Netbooki sprawdzą się zarówno podczas prac biurowych, jak i podczas przeglądania stron internetowych. Ze względu na to, że możesz mieć sprzęt zawsze ze sobą – np.w podróży, nic nie stoi na przeszkodzie, aby oglądać na nich ulubione filmy czy seriale.