Kontrola czasu pracy? Zobacz, co możesz zyskać!

Przed osobą prowadzącą w dzisiejszych czasach własna działalność gospodarczą stoi wiele wyzwań – jednym z nich jest skuteczna kontrola czasu pracy. Na szczęście razem z coraz wyższymi wymaganiami doskonali się także technologia – dzięki czemu Unicard oferuje nowatorskie rozwiązania, dzięki którym precyzyjna kontrola jest prostym i bezproblemowych zadaniem.

Kontrola czasu pracy

Jak działa kontrola czasu pracy oparta na rozwiązaniach tej firmy? System opiera się na współpracy czytników kart zbliżeniowych i indywidualnych plastikowych kart identyfikacyjnych. Podstawowymi elementami układu kontroli czasu pracy są rejestratory czasu, karty zbliżeniowe oraz oprogramowanie UniRCP. Każde jednorazowe wykorzystanie personalnego identyfikatora znajduje swoje odzwierciedlenie w dokumentacji w postaci elektronicznej, dzięki czemu kontrola czasu pracy zajmuje bardzo mało czasu.

Ważną cechą systemu kontroli czasu pracy firmy Unicard jest fakt, że system może składać się z nieograniczonej liczby punktów rejestracyjnych, które można umieścić w różnych newralgicznych miejscach zależnych od specyfiki przedsiębiorstwa. System może też zawierać dodatkowe komponenty, jak na przykład bramki obrotowe.

Oprócz wszystkich wymienionych wyżej cech, kluczem do sukcesu jest to, że systemy Unicard mogą współpracować między sobą, dzięki czemu kontrola czasu może zostać zintegrowana np. z systemem kontroli dostępu. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową firmy.