Telefon Huawei p10 – zbieramy opinie z sieci cz. I

W dalszym ciągu rozważamy jedno urządzenie – jest to telefon Huawei p10. To trudne zadanie dla p10 – bo p9 to godny przeciwnik – można wręcz powiedzieć, że zmaganie to jest niemalże freudowską walką z ojcem – jest ciężka i właściwie – a przynajmniej w tym roku – każda recenzja będzie ciepło wspominała poprzednika obecnego telefonu.

Telefon Huawei p10 – jakie są opinie?

System, na którym operuje smartfon Huawei p10 to oprogramowanie autorstwa samej firmy Huawei, czyli EMUTI – Emotion UI. Jego podstawą jest Android Nougat, a zaletami wygoda w dostępie do opcji. Jest to również kolejny krok w kreowaniu przez chińskiego producenta jego unikalnego wyglądu i stylu.

w telefonie huawei p10 kryje się cały świat niemalże

Dobra jakość programu wraz z optymalną ilość pamięci RAM i dobrym wykorzystaniem tego zasobu pozwala z kolei na to, żeby w codziennym używaniu telefon Huawei p10 działał bezawaryjnie – nie zacinał się i nawet przy wymagających czy licznych aplikacjach potrafił tak zoptymalizować działanie całego urządzenia, że możliwe jest jego dobre funkcjonowanie również w dłuższym okresie.

Przede wszystkim – styl

Styl ten jest potwierdzony nie tylko przez interfejs, ale także przez wygląda zewnętrzny telefonu. W odróżnieniu od smartfonów czy phabletów o pokaźnych rozmiarach, co z pewnością przekłada się na doświadczenie płynące z oglądania filmów czy zdjęć, Huawei p10 adresowany jest do tych osób, które w smartfonie nadal widzą telefon komórkowy, albo też inaczej rozumieją „smart” – jako miniaturyzację, możliwość trzymania urządzenia pod ręką itd. Tym właśnie klientom i klientkom nowy Huawei, noszący numerek 10, może przypaść do gustu. Jest niewielki, a jego ekran ma przekątną zaledwie 5,1″, co jednak nadrabia częściowo jakością wyświetlania.

obecnie telefon Huawei p10 to już może być po prostu narzędzie pracy

Dodatkowo, moża wybrać taki telefon, aby pasował do całości naszego stylu – dostępnych w sklepach jest 8 wersji kolorystycznych nowego Huawei. Charakterystyczne, pastelowe tony będą pasowały dobrze do zróżnicowanych stylistyk ubioru.

Czy może…

… chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do dalszego śledzenia naszej  strony – zbieramy opinie o telefonie Huawei p10 i podsumowujemy je tutaj – za tydzień lub dwa dowiecie się więcej – również o tym, co w telefonie nie gra i co mogłoby zostać dopracowane.