Czy warto kupić smartfona Xiaomi Mi 10 Pro? Sprawdź!

Chińska marka Xiaomi bez wątpienia jest jednym z czołowych producentów sprzętów elektronicznych, w których każda wydana złotówka jest doskonałą inwestycją. Jak jest w przypadku Xiaomi Mi 10 Pro? Czy odpowiada oczekiwaniom użytkowników? Sprawdź!

Specyfikacja i właściwości modelu

Tak jak w przypadku każdego innego smartfona, przystępując do oceny urządzenia warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, co ma w środku. W przypadku Xiaomi Mi 10 Pro mowa o wyświetlaczu Super AMOLED 6.81″ wyposażonym w Gorilla Glass 5, pamięci RAM 6 lub 8 GB, a także pamięć wewnętrznej 64 lub 128 GB. Aparat główny oferuje nam obiektyw główny, szerokokątny i makro, bateria obsługuje zaś funkcję szybkiego ładowania. W zestawie znajdziemy również czytnik linii w przypadku zasilania, a także głośniki stereo bardzo dobrej jakości.

Xiaomi Mi 10 Pro

Co jeszcze oferuje Xiaomi Mi 10 Pro?

Suche fakty wielu użytkownikom nie mówią jednak zbyt wiele o ogólnym wrażeniu korzystania z telefonu. Jak zatem w praktyce sprawdza się Xiaomi Mi 10 Pro? Odpowiedź brzmi – rewelacyjnie! Oferuje swoim użytkownikom przede wszystkim zupełnie inny poziom fotografii i video w niezwykle wyraźnej rozdzielczości 108MP i cyfrowym powiększeniem do 50x. Jest wyjątkowo wydajny, szybko reaguje i pozwala na płynne działanie, chroniąc niską temperaturę urządzenia nawet podczas wyjątkowo intensywnego użytkowania.Na uwagę zasługuje także zakrzywiony wyświetlacz w modelu Xiaomi Mi 10 Pro, dzięki czemu oferuje idealne odwzorowanie kolorów.