Realme 8 Pro – nowa technologia

Nowy smartfon Realme 8 Pro pojawił się już na rynku. Poznaj telefon ze świetnym wyświetlaczem, o ciekawym, nietypowym wzornictwie. Nowoczesny wyświetlacz AMOLED charakteryzuje się piękną barwą, znakomitą ostrością i detalami. Powłoka telefonu posiada antyrefleksy, które pomagają w odbijaniu światła i nie powodują męczenia wzroku. Smartfon posiada również czytnik linii papilarnych, dzięki któremu zapewniamy lepszą ochronę i bezpieczeństwo. Cały telefon w rękach trzyma się znacznie lepiej, niż w przypadku poprzednich wersji.

realme 8 pro nowy telefon

Realme 8 Pro aparat

Smartfon wyposażony jest we wszystkie obecnie górujące na rynku cechy. Posiada duży, wyraźny wyświetlacz oraz świetny aparat fotograficzny, który doskonale sprawdzi się również nocą. Kilka aparatów fotograficznych pozwala na wykonywanie zdjęć w trybie szerokokątnym, który świetnie sprawdza się w zamkniętych pomieszczeniach, w robieniu zdjęć plenerowych oraz dużych grup osób. Pozwala na złapanie w obiektywie takich elementów, które nie byłyby widoczne przy normalnym aparacie. Technologia łączenia pikseli 9 w 1 sprawia, że jakość fotografii znacznie lepsza, niż dotychczas. Realme 8 Pro ma 3-krotny zoom cyfrowy i optyczny, dzięki wbudowanemu czujnikowi cyfrowego powiększenia. Technologia Smart ISO redukuje zniekształcenia obrazu oraz usuwa martwe punkty. Kolory są jeszcze lepiej odwzorowane, a szczegóły wyraźniejsze.

Szczegółowe cechy:

  • ekran: 6,4 cala 
  • rozdzielczość: 1080 × 2400 px 
  • procesor: Qualcomm Snapdragon 720G
  • pamięć RAM: 6/8 GB 
  • pamięć wewnętrzna: 128 GB 
  • bateria: 4500 mAh 
  • aparaty: 108 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix
  • aparat przedni: 16 Mpix
  • system operacyjny: Android 11 
smartfon realme 8 pro

Szybkość i wydajność

Realme 8 Pro posiada procesor Qualcomm Snapdragon 720G, który doskonale działa z 8 GB pamięcią RAM. Na dodatkowe pliki, zdjęcia i aplikacje zostało przygotowane aż 128 GB pamięci wewnętrznej, dzięki temu nie musisz przejmować się już brakiem miejsca. Jeżeli 128 GB nie wystarczy – możesz użyć dodatkowej karty zewnętrznej.

Oprócz świetnego procesora i dużej pamięci Realme 8 Pro posiada baterię o pojemności 5000 mAh, które wspierane jest ładowarką szybko ładującą o mocy 65 W, teraz pełne naładowanie baterii zajmie niecałe 50 minut! Ciesz się swoim smartfonem znacznie dłużej i nie przejmuj padającą baterią, to już za nami.