Smartfony Xiaomi 5,5 cala – na jakie modele zwrócić uwagę?

Smartfony Xiaomi 5,5 cala słyną z tego, że w cenie poniżej 1000 złotych można znaleźć naprawdę dobre modele z parametrami, które nie pozostawiają miejsca na dyskusję, czy Xiaomi jest w zasadzie marką, na którą warto zwrócić uwagę. Oczywiście, że warto – dziś przyjrzymy się kilku najciekawszym modelom i opowiemy dlaczego.

Smartfony Xiaomi 5,5 cala – najlepsze modele

Wśród najciekawszych modeli smartfonów Xiaomi 5,5 cala należałoby wyróżnić Xiaomi MI A1 64 GB (dostępny w uniwersalnym czarnym kolorze). Model jest wyposażony w nowy Android One, ma bardzo długi czas na baterii, działa sprawnie i nie psuje się szybko, a jego funkcjonalność nie pozostawia nic do życzenia. Ma także wygodne gniazdo słuchawek (czego nie można powiedzieć o wszystkich ostatnio wydawanych telefonach – patrz: Iphone). Łatwa obsługa, dobry aparat, szybko działający procesor, duża pamięć RAM, szybkie ładowanie i brak zawieszających się programów.

smartfony xiaomi 5,5 cala

Czy warto?

Według nas – jak najbardziej! Smartfony Xiaomi 5,5 cala to jakość sama w sobie. Przekonaj się, przeglądając ofertę i porównując z innymi modelami i markami.

Sprawdź na Ceneo: https://www.ceneo.pl/Smartfony/p:Xiaomi/Przekatna_ekranu:5_5_cala.htm