Co wiemy o modelu iPhone 13?

Najprawdopodobniej jesienią 2021 roku, światło dzienne ujrzy iPhone 13. Wciąż niewiele o nim wiadomo, jednak uważnie śledzący rynek eksperci wskazują, co dokładnie może on otrzymać. Oto co przewidują w tym zakresie specjaliści.

Specyfikacja iPhone’a 13

Ekran 120 Hz, aparaty z nową rozdzielczością, dodatkowa kamera, a także brak portów w wersji iPhone 13 Pro Max. Właśnie tym w skrócie może charakteryzować się zupełnie nowy model marki, na który z niecierpliwością czekają jej najwięksi fani. To jednak wciąż nie wszystko. W celu zwiększenia wydajności, w smartfonie ma pojawić się nowy procesor, który wydajnością ma pozostawić konkurencję daleko w tyle. Czy tak będzie w istocie? Wkrótce się o tym przekonamy.

Co ze składanym iPhonem?

Branżowe portale wskazują też na to, że prototypy składanych modeli tej marki już trafiły do Foxconn. Czy firma chce więc konkurować w tym segmencie z Samsungiem? Niestety wciąż nie wiadomo, wiadomo jednak, że Apple nie ustaje w wysiłkach, aby oferować swoim Klientom coraz lepsze produkty trafiające w wymogi rynku, ale i pod wieloma względami wyprzedzające oczekiwania.

Model iPhone 13 z pewnością będzie cieszył się ogromną popularnością, podobnie jak poprzednie modele tej firmy. Jednak dopiero podczas premiery dowiemy się dokładnie, czym będzie się cechował. Pozostaje nam tylko czekać do jesieni bieżącego roku.

https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/apple-iphone-13-specyfikacja