Samsung Galaxy S20 Plus – co jest wart?

6,7-calowy Samsung Galaxy S20 Plus to smartfon z systemem Android, który ma prawie wszystko, co powinien posiadać telefon z górnej półki. Kupując dostajesz w zestawie cztery obiektywy, na czele z 64 megapikselowym telefoto z trzykrotnym bezstratnym zoomem. W odróżnieniu od zwykłego modelu Galaxy S20 Plus może pochwalić się pełną obsługą sieci 5G – każdej sieci 5G, bez względu na to, na jakim nośniku się znajdujesz – a także procesorem Snapdragon 865 z 12 GB pamięci RAM i wyświetlaczem 120-Hz, Quad-HD AMOLED.

Telefon Samsung Galaxy S20 Plus

Ogólnie rzecz biorąc, Samsung Galaxy S20 Plus jest jednym z najlepszych telefonów, które można kupić.Niezależnie od tego, nawet jeśli nie zdecydujesz się na wersję 512GB, zawsze możesz włożyć kartę microSD do Galaxy S20, S20 Plus lub S20 Ultra, aby dodać do swojego telefonu większą pojemność pamięci wewnętrznej.

Cena i kolorystyka smartfona

telefon samsung galaxy s20Trudno nie zauważyć, że cena sięgająca 5 tysięcy złotych to więcej niż kosztował telefon Galaxy S10 Plus, który zadebiutował rok temu. A teraz, gdy Samsung obniżył cenę S10 Plus o 1000 złotych, różnica w cenie jest jeszcze większa. Samsung Galaxy S20 Plus jest dostępny w trzech kolorach: Niebieska Chmura, Szary Kosmiczny i Czarny Kosmiczny. Osobiście odbieram to jako krok w tył. Linia S10 była dostępna w szerokiej gamie unikalnych i odważnych kolorów – od opalizującej bieli pryzmatu po oszałamiający Flamingo Pink – a odcienie, na które Samsung się tutaj zdecydował, czują się ponure i nieinspirowane. Miejmy nadzieję, że będą one wyglądać lepiej w naturalnym świetle.