Bramki obrotowe wysokie – system kontroli wejścia i wyjścia

Do wszystkich budynków, obszarów oraz innych miejsc, do których pragniesz zastosować zabezpieczenia dostępu polecamy bramki obrotowe wysokie. Produkty te występują na rynku w wielu odmianach. Ich różnic dopatrywać można się w między innymi: materiałach, systemach, a także sposobie wytworzenia.

Bramki obrotowe wysokie – zadbaj o odpowiedni poziom bezpieczeństwa

Produkty jakimi są bramki obrotowe wysokie gwarantują doskonałą ochronę w różnych warunkach. Posiadają one znakomite parametry oraz solidną konstrukcję. Znajdziecie je Państwo zarówno w wersjach podwójnych (przydatne w szerokich przejściach) oraz pojedynczych. Zastosowań do takich bramek można szukać np. przed sportowymi stadionami, w bankach, muzeach oraz innych miejscach gdzie bezpieczeństwo musi być zachowane. Tego typu rozwiązanie sprawdza się także doskonale jako kontrola pracowników oraz ich godzin pracy.

Postaw na jakość – wybieraj tylko solidne produkty

bramki obrotowe wysokie

Wspomniane bramki cechują się zazwyczaj modułową konstrukcją ze stali nierdzewnej. Fakt ten bezpośrednio wpływa na ich trwałość oraz sprawia że są one odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Mechanizmy oraz wskaźniki, w które wyposażane są bramki obrotowe wysokie sprawiają, że ich obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Często spotkać się można z bramkami wykorzystującymi czytnik kart, system kontroli, lub czytnik linii papilarnych – wszystko to dla zwiększenia bezpieczeństwa obiektu.