Cisco Catalyst 2960 – switch dla wymagających osób

Jeśli szukasz przełącznika, dzięki któremu stworzysz wysokiej jakości, niezawodną sieć komputerową to sprawdź koniecznie model Cisco Catalyst 2960.

Postaw niezawodną sieć komputerową

Cisco Catalyst 2960 stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm o różnych wielkościach. Urządzenia te wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz są dostępne w rozsądnej cenie. Produkty należące do serii 2960 są łatwe w obsłudze, dzięki oprogramowaniu które konfiguruje je automatycznie. Są one również bardzo łatwe w rozstawieniu oraz kontrolowaniu. Wykrywanie wszelkich błędów jest niesamowicie sprawne, dlatego nie musisz martwić się już nigdy więcej o stabilność sieci komputerowej w swojej firmie.

Zadbaj o środowisko naturalne

Warto dodać, że urządzenia należące do serii Cisco Catalyst 2960 cechują się niskim zużyciem prądu oraz minimalizacją zaburzeń powstających podczas transferu danych na serwerze. Są one także niezwykle bezpieczne, ponieważ wykorzystują porty 802.1X oraz rozwiązanie Cisco TrustSec. Jeśli zależy Ci na niezawodnym sprzęcie sieciowym, to produkty marki Cisco będą najlepszym wyborem! Są one wytwarzane z najlepszych materiałów, które gwarantują długą trwałość.

Cisco Catalyst 2960