Zaufany producent opakowań z tworzyw sztucznych

Działająca od ponad 40 lat firma Poli to sprawdzony producent opakowań z tworzyw sztucznych oraz z masy celulozowej. Producent oferuje elementy termoformowane dla wielu branż, między innymi spożywczej, kosmetycznej, elektronicznej czy technicznej i farmaceutycznej. Wyroby marki to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują dobrego zabezpieczenia swoich produktów, na przykład podczas transportu lub magazynowania.

Jak działa producent opakowań z tworzyw sztucznych?

Działalność Poli opiera się na zrównoważonym działaniu w zakresie odpowiedzialnego użycia surowców oraz optymalizacji designu i łatwości w użytkowaniu. Producent opakowań z tworzyw sztucznych, dzięki zastosowaniu termoformowania, może tworzyć szeroką gamę różnorodnych produktów. Klienci mogą wybierać wśród między innymi elementów maszyn i pojazdów specjalistycznych albo wkładów meblowych i tac transportowych. Ogólnie mówiąc, ta technologia pozwala na rozwinięcie szerokich możliwości produkcji dla wielu różnych branż.

Producent opakowań z tworzyw sztucznych sprzedaje produkty dla wielu branż
Poli to producent opakowań z tworzyw sztucznych dla wielu różnych branż.

Indywidualne podejście do klienta

Dużą zaletą producenta opakowań z tworzyw sztucznych Poli jest dostosowywanie się do potrzeb klienta. Doświadczenie oraz praca w parku maszynowym z 19 liniami termoformowania pozwala na tworzenie detali o różnych kształtach i rozmiarach. Poli słucha tego, co mówią klienci. Dlatego specjalny dział Product Design jest odpowiedzialny za projektowanie rozwiązań w oparciu o głosy użytkowników. A co bardzo ważne, to właśnie klienci mogą decydować o tym, jaki materiał ma zostać zastosowany. Innowacyjne rozwiązania wymagają także uwzględnienia kwestii środowiskowych, technicznych i ekonomicznych.