Produkcja kart plastikowych

Jeśli potrzebujesz rozwiązań kartowych w swoim przedsiębiorstwie to nasz wpis powinien Cię zainteresować. Firma DACPOL zajmuje się produkcją kart plastikowych, hybrydowych, zbliżeniowych. Każde z naszych rozwiązań jest całkowicie dostosowane do potrzeb biznesowych klienta oraz wizerunku jego marki. Karty produkowane przez nas często są wykorzystywane jako karty PKI, cenówki w sklepach, karty rabatowe, karty identyfikacyjne, karty studenta czy bilety elektroniczne. Oferujemy kart, również do takich zastosowań jak ewidencja pracy czy identyfikacja pracowników przy kontroli dostępu.

Jak wygląda produkcja kart plastikowych w Unicard?

Firma Unicard produkuje rocznie pokoło 4 mln kart i posiada tysiące klientów. Oferowane przez nich kart często są stosowane do funkcji takich jak kontrola dostępu do poszczególnych pomieszczeń w obiekcie czy rejestracja czasu pracy. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie automatyzujące te procesy. Produkcja kart plastikowych odbywa się przy użyciu takich tworzyw jak sztuczne PCV, polietylen, ABS czy PET.

Produkcja kart plastikowych - czytnik

Dodatkowe informacje

Każda z oferowanych przez Unicard kart plastikowych jest zabezpieczona specjalną folią przeciw ścieraniu. Produkty od Unicard spełniają normę ISO. Dodatkowo tak jak wspominaliśmy wcześniej klient może w pełni spersonalizować kartę według własnego uznania. Na karcie mogą być umieszczone również dane osobowe pracowników. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Unicard!