Hotel w centrum Krakowa

Majówka właśnie się rozpoczyna, to świetna okazja na wyjazd rodzinny lub z przyjaciółmi! Jeżeli nadal nie masz pomysłu na to, gdzie możesz spędzić najbliższe dni, nasz hotel w centrum Krakowa ma dla Ciebie propozycję! Kraków to idealne miejsce na kilkudniowy urlop, z pewnością nie będziesz się tu nudzić.

Co zobaczyć w centrum Krakowa?

Nocując w hotelu w centrum Krakowa, mamy idealną lokalizację do zwiedzenia Starówki. Miejsce, od którego wiele ludzi zaczyna swoją przygodę w Krakowie to Stare Miasto. Rynek niewątpliwie jest centrum życia miasta. Niezależnie od pory roku czy dnia, niezmienne są tam ogromne tłumy turystów. W słoneczne dni warto usiąść na chwilę w jednym z ogródków restauracji i rozkoszować przyjemnym widokiem. Jak już jesteśmy na rynku, to obowiązkowym punktem jest Kościół Mariacki i Sukiennice. Stąd spacerem możemy udać się w dwie strony – albo w stronę Wawelu i bulwarów Wiślanych, gdzie czeka na nas smok, albo w stronę Bramy Floriańskiej i Barbakanu.

hotel w centrum Krakowa

Dlaczego warto wybrać hotel w centrum Krakowa?

Wybierając się na krótki, kilkudniowy urlop w Krakowie, każda chwila spędzona w mieście króli będzie na wagę złota. Nie ma więc sensu tracić czasu na zbędne dojazdy z obrzeży miasta. Nasz hotel w centrum Krakowa jest więc idealną opcją, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas na dojazdach, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć więcej ciekawych miejsc w naszym mieście. Ponadto oferujemy piękne, ekskluzywne apartamenty, profesjonalną obsługę i fenomenalną kuchnię – wszystko czego możesz oczekiwać od prestiżowego hotelu. Wybierając nas z pewnością się nie zawiedziesz!