Oprawa natynkowa Kobi OH37

Oprawa natynkowa Kobi OH37 to jeden z modeli oświetlenia, który posiada regulowany kąt świecenia. Sama oprawa jest wykonana z wysokiej jakości aluminium dzięki czemu posiada nowoczesny i designerski wygląd. To propozycja dla każdego kto szuka stylowego oświetlenie do swojego domu. Ruchoma oprawa Kobi OH37 bardzo dobrze wpasuje się w każde wnętrze od nowoczesnego po minimalistyczne. Oprawę można zamontować pojedynczo lub kilka sztuk, co pozwala na uzyskanie ciekawego efektu dekoracyjnego.

Cechy oprawy natynkowej Kobi OH37 w kolorze czarnym

W wyżej wymienionej oprawie można wykorzystać większość energooszczędnych żarówek ponieważ posiada ona trzonek GU10. Do oprawy Kobi OH37 w komplecie znajdują się także niezbędne kołki oraz śruby montażowe, dzięki czemu nie musisz się martwić o dodatkowe części. Stopień Oprawa Kobi OH37 czarnaochrony jaki posiada ta oprawa to IP20. Dlatego też może być wykorzystywana tylko w pomieszczeniach wewnętrznych gdzie nie ma dużej wilgotności.

Jeżeli szukasz praktycznego i stylowego oświetlenia do swojego domu zapoznaj się z całą ofertą sklepu internetowego Perfekt Market. Znajdziesz tam wyżej wymienioną oprawę oraz wiele innych źródeł światła.