Telefon z najlepszym aparatem – który wybrać?

Chcesz kupić telefon, który uwieczni ważne chwile w Twoim życiu? Istotne dla ciebie jest to, by telefon pełnił wiele funkcji – służył do komunikacji, ale także do robienia doskonałych zdjęć i filmów. Jeśli tak to sprawdź, który telefon z najlepszym aparatem sprawdzi się w Twoim wypadku.

Telefon z najlepszym aparatem – sprawdź różne modele

Ciekawą opcją telefonu, który posiada dobry aparat jest Huawei P20, który w rankingu portalu Ceneo.pl jest dużo tańszy niż reszta oferowanych telefonów. Główny obiektyw ma 20 megapikseli, natomiast drugi aż 20 megapikseli. Sprawia to, że zdjęcia wyglądają naprawdę profesjonalnie i po prostu dobrze. Przednia kamera oferuje rozdzielczość 24-megapikseli. Dzięki temu każde selfie będzie wyglądało profesjonalnie i doskonale będzie prezentować się na Twoim Instagramie.

iPhone
Innym opisywanym telefonem w rankingu Ceneo jest telefon z najlepszym aparatem – Huawei P20 Pro. Jest to telefon z najlepszym aparatem oferujący najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. W tylnym panelu Huawei P20 Pro znajdują się aż trzy obiektywy. Pierwszy ma 40 megapikseli, drugi 20, a trzeci 8 megapikseli. Tym samym telefon oferuje trzykrotny zoom optyczny oraz pięciokrotny hybrydowy. Ponadto Huawei P20 Pro oferuje szybki autofokus oraz szybko dostosowuje się do zmian w otoczeniu.
Sprawdź, który telefon z najlepszym aparatem wybrać, by być zadowolonym.

https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Najlepsze-smartfony-fotograficzne-Ranking-2018