Urządzenia do podnoszenia dla arborystów

Podczas pracy na wysokościach związanych z koniecznością wykonania wymaganych prac pielęgnacyjnych w obrębie korony drzewa arboryści potrzebują ekwipunku, który umożliwi im bezpiecznie przetransportowanie odciętych gałęzi na ziemie, bez powodowania niebezpiecznych dla otoczenia sytuacji. Rozwiązaniem okazują się być urządzenia do podnoszenia dla arborystów, które mają za zadanie znaczne ułatwienie pracy.

wytrzymałe urządzenia do pracy dla arborystów

Czym są urządzenia do podnoszenia dla arborystów

Dostępne w sklepie PROTEKT urządzenia do podnoszenia dla arborystów korzystają z technologii port-a-wrap, które umożliwia bezpieczne opuszczenie urobku takich jak między innymi konary, sekcje pnia, czy gałęzie w sposób bezpieczny, kontrolowany i wymagające minimalnego wysiłku do wykonania pracy. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego kontrolowania prędkości opuszczania, co znacznie ułatwia transportowanie elementów o niestandardowych gabarytach. Urządzenie cechuje się minimalną siłą zrywającą od 50 do nawet 150 kN, oraz zostało wykonane ze specjalnej ocynkowanej stali, która zapewnia skuteczną ochronę przed korozją.

Sprzęt do pracy na wysokościach od PROTEKT

Firma PROTEKT specjalizuje się w produkowaniu, oraz dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu do pracy na wysokościach takich jak linki, haki, czy urządzenia do podnoszenia dla arborystów. Sprzęt dostępny w sklepie wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz wytrzymałościowe.