Mikrodermabrazja Kraków – co warto o niej wiedzieć?

Aby skóra naszej twarzy i ciała była w dobrej kondycji musimy o nią dbać regularnie. Codzienna poranna i wieczorna pielęgnacja to podstawa pięknej i świetlistej cery. Istnieje szereg czynności, które systematycznie wykonywane w zaciszu domowym dają niesamowite rezultaty. Nie zapominajmy jednak, o zabiegach wykonywanych w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, zabieg, który zyskał sobie grono zwolenniczek w przeciągu ostatnich kilku lat. Podpowiemy także, do jakich salonów w Krakowie warto się udać.

Na co zwrócić uwagę w salonach kosmetycznych?

Zabieg mikrodermabrazji Kraków

Podejmując decyzję wizyty w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę doświadczenie i kwalifikacje personelu oraz jakość sprzętu i używanych kosmetyków. To wszystko składa się na dobrze wykonany zabieg, który rzeczywiście, znacząco poprawia kondycję naszej skóry. Jedną z kluczowych kwestii, która  decyduje o właściwym doborze zabiegu jest wcześniejsze przeprowadzenie diagnozy skóry. Prawidłowa diagnostyka skóry pozwala na dobranie zabiegu i kosmetyków najbardziej optymalnych i przynoszących największe efekty. Jednym z często wykonywanych zabiegów, które klientki na całym świecie pokochały jest mikrodermabrazja.

Mikrodermabrazja Kraków – co warto o niej wiedzieć?

Mikrodermabrazja w salonie w Krakowie

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na mechanicznym złuszczaniu naskórka i usunięciu warstwy rogowej. W przypadku mikrodermabrazji korundowej używa się w tym celu kryształków tlenku glinki przy pomocy specjalnego urządzenia. Jest to zabieg mikrodermabrazji kontrolowanej, gdyż intensywność dobierana jest indywidualnie do każdego z klientów. Zabieg ten stosuje się przede wszystkim przed innymi zabiegami z substancjami aktywnymi, w przypadku atrofii skóry, rozstępów, cellulitu, blizn potrądzikowych czy zaburzonej pigmentacji. Świetne rezultaty daje połączenie tego zabiegu z dermokosmetykami wykorzystywany zarówno w salonie jak i podczas pielęgnacji domowej. Jednym z gabinetów w mieście Kraków, w którym wykonywana jest mikrodermabrazja jest salon kosmetologii Zdrowa Twarz. W ofercie salonu znajduje się także botoks, kwas hialuronowy, wypełnianie zmarszczek czy peeling medyczny.

Więcej informacji:
Zdrowa Twarz
ul. Radzikowskiego 18
31-15 Kraków
tel. 793­ 233­ 368
email: biuro@addent.pl
zdrowatwarz.pl