Embraco Aspera – światowa kariera brazylijskich sprężarek

Sprężarki chłodnicze brazylijskiej firmy to najwyższa światowa półka produktów z tej kategorii. Embraco Aspera posiada wszelkie zalety, dzięki czemu spotykamy je w układach klimatyzacyjnych nie tylko w Ameryce Południowej, lecz także w Europie, Dubaju czy Australii. Cechują się świetnymi parametrami wykonania i zaskakująco optymalnym stosunkiem ceny do jakości.

Embraco Aspera są stosowane w klimatyzacjach na całym świecieEmbraco Aspera – do klimatyzacji i układu chłodniczego

Aby sprostać oczekiwaniom klientów i zapotrzebowaniem rynku, hurtownia chłodnicza Elgracool oferuje bardzo szeroki wybór sprężarek Embraco Aspera w swojej ofercie. Są to urządzenia o różnych wymiarach i parametrach mocy, aby klienci mieli maksymalny komfort w doborze właściwości kluczowego urządzenia dla ich układu klimatyzacyjnego lub chłodniczego. Zdajemy sobie sprawę, że przyjdzie im pracować w bardzo różnych warunkach, chcemy więc wspierać naszych klientów w procesie zakupowym.

Komplet opisanych produktów

Proponowane sprężarki Embraco Aspera wykazują zróżnicowaną wydajność, ilość pobranego prądu czy maksymalny zakres temperatury pracy, zależnie od danego modelu. Wszystkie te parametry znalźć państwo mogą w opisach konkretnych modeli. Wszystkie jednak cechują się trwałością, wytrzymałością i niezawodnością.