Onyx Classic 550 – świeże powietrze w Twoim domu

System wentylacyjny w domu powinien zapewniać odpowiednią ilość powietrza, a przy tym być wygodny w obsłudze. Onyx Classic 550 to propozycja firmy Frapol dla domów o powierzchni do 200 metrów kwadratowych. Wentylacja nawiewno-wywiewna to sposób na wydajne usuwanie powietrza zużytego i dostarczanie w jego miejsce świeżego. Dzięki temu poziom dwutlenku węgla nie przekracza wartości dopuszczalnych, a wilgotność jest odpowiednia.

Wygląd centrali Onyx Classic 550, wraz z kontrolerem.

Onyx Classic 550 – najważniejsze zalety produktu

Podstawowym plusem tego rozwiązania jest zdolność do odzysku ciepła z powietrza wywiewanego. Centrala Onyx Classic 550 działa w tym zakresie ze sprawnością do 95%. Wydajność działania systemu wentylacji nie zależy od warunków pogodowych. Jest do duża przewaga instalacji mechanicznej nad grawitacyjną. Kontroler zainstalowany w tym produkcie został stworzony z myślą o oszczędności energii i łatwości obsługi. Filtracja powietrza pozwala obniżyć ilość zanieczyszczeń, bakterii oraz grzybów.

Dzięki Onyx Classic 550 zredukujesz ilość pyłów w domu.

Oferta firmy Frapol

Szczegółowy opis możliwości centrali wentylacyjnej Onyx Classic 550, wraz z zestawieniem danych technicznych, znaleźć można na stronie internetowej firmy Frapol pod adresem: http://www.frapol.com.pl/produkt/39/OnyX-Classic-550. Decydując się na instalację takiego systemu w domu, warto polegać na wieloletnim doświadczeniu producenta w branży.