Który hotel w Krakowie wybrać?

Planując wyjazd do dużego miasta, warto wziąć pod uwagę wygodną bazę wypadową, dzięki której w komfortowy i bezproblemowy sposób wyruszymy w interesujące nas zakątki tej miejscowości. Wpisując w wyszukiwarkę frazę: „hotel kraków” zostaniemy dosłownie zasypani przeróżnymi propozycjami, które trzeba wertować, przeglądać, sprawdzać najdrobniejsze detale, aby mieć pewność, że wyjazd będzie stuprocentowo udany… Dlatego proponujemy sprawdzone rozwiązanie, które spełnia wyżej wymieniony warunek – oto Q Hotel zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Bronowice.

hotel kraków

Co wyróżnia ten hotel w Krakowie na tle innych obiektów?

Q Hotel Kraków jest zlokalizowany w miejscu bardzo przyjaznym dla podróżnych. Krakowskie Bronowice to miejsce, w którym zbiegają się drogi dojazdowe do trzech miejsc, które są niezwykle ważne dla przyjezdnych: łatwo dojechać z nich w rejony Starego Miasta, na lotnisko w Balicach, a także w drodze powrotnej szybko wjechać na autostradę A4. Sam hotel to 89 pokoi wyposażonych w klimatyzację i osobne łazienki. W każdym z nich znajdziemy biurko, przy którym swobodnie można pracować, sprzęt RTV, zestawy do prasowania i parzenia kawy lub herbaty oraz, jeśli potrzebujemy gdzieś przechować coś drogocennego – bezpieczny sejf. Na koniec trochę o wygodzie i dostosowaniach – na wyposażeniu każdego z pokoi znajduje się oczywiście wygodne łóżko (lub łóżka, w zależności od wybranego rodzaju), a całość obiektu jest przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami. W tym wypadku jakość obiektu idzie w parze z przystępnymi cenami.

hotel kraków

Dodatkowe atuty hotelu

Oczywiście wybierając hotel w Krakowie i myśląc o wyjeździe do tego historycznego miasta z pewnością mamy już w głowie plan wycieczki po najsłynniejszych krakowskich atrakcjach. Na samej stronie Q Hotel możemy znaleźć praktyczny przewodnik po najbardziej znanych, wartych obejrzenia zabytkach i innych obiektach znajdujących się w tym mieście. Od Kopca Kościuszki, przez Sukiennice na Rynku Głównym i Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK aż po klimatyczne Bulwary Wiślane czy Kładkę Ojca Bernatka – każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli w trakcie pobytu zrobimy się głodni – w hotelu znajduje się restauracja Smaq Brasserie, gdzie znajdziemy różnorodne bufety śniadaniowe, zestawy lunchowe i szeroki wybór przystawek, dań głównych czy deserów w menu. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, gdzie warto zatrzymać się w trakcie wyjazdu do Krakowa – chyba nie ma potrzeby szukać dalej.