Zalety zorganizowania wycieczki szkolnej w góry

Niezależnie od tego, czy planujesz zorganizować wycieczki szkolne jedno czy kilkudniowe, zawsze lepiej jest skupić się na integracji i zajęciach, które pomogą Twoim uczniom uczyć się nowych rzeczy. Szkolne wycieczki przygodowe to świetny sposób na poznanie tego, co oferuje dany region kraju. Sprawdźmy wspólnie dlaczego wycieczka szkolna w góry to doskonałe rozwiązanie!

Integracja i dobra zabawa

wycieczka szkolna w góry z klimatem

Dzięki wyprawom przygodowym uczniowie mają szansę skorzystać z kilku zajęć, takich jak trekking, sporty wodne czy zimowe. Podczas wycieczek dzieci uczą się wielu, ważnych dla nich umiejętności. Po pierwsze samodzielności ale również wszelakie zajęcia w grupach organizowane podczas wyjazdu mogą pomóc w rozwijaniu zdolności przywódczych, co wpaja pewne wartości wymagane od dzieci, aby wyrosły na osoby odnoszące sukcesy. Pamiętajmy również, że właściwa komunikacja jest kluczem na każdym polu. W czasach popandemicznych spędzanie czasu z rówieśnikami to szczególnie ważna kwestia.

Udana wycieczka szkolna w góry z Hotelem Odys

Chcesz by dzieci spędziły czas na świeżym powietrzu? Poznały uroki gór, na przykład Beskidzkich? Nie czekaj zatem i rozpocznij współpracę z Hotelem Odys, który zlokalizowany jest w malowniczym zakątku tuż nad jeziorem Żywieckim. To świetna baza wypadowa w góry a także do turystycznych miejscowości takich jak Szczyrk czy Wisła lub Ustroń. Hotel od lat zajmuje się organizacją koloni, obozów a także usług jak wycieczka szkolna w góry dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich.