Jaki tatuaż wybrać?

Pierwszy, dziewiczy, najważniejszy. To właśnie z nim – prymarnym znakiem graficznym zdobiącym nasze ciała miewamy największy problem. Zwykle to on definiuje ścieżkę, którą obieramy, budując sieć tatuaży na naszym ciele. Jeśli zastanawiasz się, jaki tatuaż wybrać, to doskonały moment, by pochylić się nad rodzajami i popularnymi wzorami, które mają zdobić nasze ciała.

Nie: jaki wybrać tatuaż, ale… gdzie

W przypadku takiej, bądź co bądź, poważnej ingerencji w nasze ciała, warto poświęcić nieco czasu na dokładne określenie miejsce na ciele, w którym chciałbyś wyeksponować grafikę. Najczęściej wybierane są takie miejsca jak: przegub dłoni, kostka, przedramię, palce, plecy czy udo. Jaki tatuaż wybrać na pierwszy ogień – taki, który będzie łatwo zasłonić. Będzie to dobre rozwiązanie w szczególności dla tych, którzy nie wiedzą jeszcze dokładnie, w jaki sposób go pielęgnować.

Zastanawiasz się, jaki tatuaż wybrać?

Jaki tatuaż wybrać – popularne wzory

Najczęstszy typ – napis. Pamiętaj jednak, że taka grafika będzie na Twoim ciele przez całe życie (no, chyba, że postanowisz go usunąć). Zwykle jednak będzie występował na ciele przez znaczną część życia. Decydując, jaki tatuaż wybrać, postaw na taki, który niesie ze sobą pewien uniwersalny przekaz. Koniecznie sprawdź poprawność językową – w szczególności jeśli to model w języku obcym. Doskonałym rozwiązaniem na dobry początek będzie model florystyczny lub zwierzęcy.