Co to jest pielęgnacja multifunkcyjna?

Rynek przesycony jest produktami beauty dla kobiet, dzieci i mężczyzn. Na półkach drogerii internetowych oraz stacjonarnych znajdziemy dermokosmetyki, produkty naturalne i do zadań specjalnych. Tematyczne kanały komunikacji zaś edukują Nas, który z produktów z grupy kosmetyków kolorowych czy też pielęgnacyjnych jest szczególne wart naszej uwagi. Nic więc dziewnego, że w odpowiedzi na natłok informacji pielęgnacja multifunkcyjna cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Minimalizm w pielęgnacji

minimal a pielęgnacja multifunkcyjna

Zamiast budować wieloetapową pielęgnację poranną oraz wieczorną, wybieramy minimalizm, który może być przez Nas stosowany wiele miesięcy. To bazowe kosmetyki, które mają dostarczyć naszej skórze niezbędnych składników oraz zadbać o jej nawilżenie każdego dnia. Minimalizm w zakresie beauty to także doskonały trik dla podróżujących – mniej kosmetyków, lecz sprawdzonych i efektywnych to strzał w 10 podczas wakacyjnych wojaży.

Pielęgnacja multifunkcyjna z marką Dr Irena Eris

Gdzie kupimy kosmetyki, które pozwolą nam na zbudowanie basicowej pielęgnacji? Warto zwrócić uwagę na specjalną linię produktową polskiej marki Dr Irena Eris. Pielęgnacja multifunkcyjna może składać się z kosmetyków Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE takich jak 700 BB FORMULA SPF 50+ Kompleksowy krem peptydowy z bardzo wysoką ochroną przed szkodliwym działaniem promieni UVA/UVB i wolnych rodników. W katalogu marki znajdziesz również rozwiązania do pielęgnacji skóry ciała czy też wrażliwego obszaru pod oczami.