Testy na ojcostwo Rzeszów – jakie laboratorium wybrać?

Chcesz potwierdzić lub zanegować swoje ojcostwo? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł na temat tego, gdzie wykonać testy na ojcostwo Rzeszów.

Na czym polegają testy na ojcostwo Rzeszów?

W dzisiejszych czasach z dużą łatwością możemy zbadać swoje pokrwieństwo z innym członkiem rodziny. Zaawansowane technologię i dostępność takich usług sprawia, że w zaledwie kilka dni możesz dowiedzieć się prawdy na temat podobieństwa DNA. Testy na ojcostwo Rzeszów możemy podzielić na dwa typy: testy sądowe oraz anonimowe. Jeśli badanie zlecone jest podczas rozprawy to musi zostać wykonany wariant pierwszy, ponieważ otrzymujemy tutaj pełny protokół z przebiegu identyfikacji biologicznej. W przypadku badania anonimowego taki dokument nie jest potrzebny. Nie wymaga się tutaj również zgody matki dziecka. Dla niektórych to duże ułatwienie, ale nad wyborem konkretnej metody warto dobrze się zastanowić.

Gdzie wykonać badania DNA?

Testy na ojcostwo Rzeszów możesz wykonać w stacjonarnych punktach laboratoryjnych. Jeśli nie możesz stawić się osobiście to istnieje możliwość zamówienia zestawu do pobrania próbek biologicznych lub chemicznych, a nawet przesłanie przedmiotów z mikrośladami. Taka metoda jest równie bezpieczna i skuteczna, co osobiste stawienie się w placówce. Ponadto wszystko przebiega bardzo szybko bez wychodzenia z domu. Już w kilka dni możesz otrzymać telefon, list lub mail z informacją o wynikach przeprowadzonego badania. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zawsze warto skontaktować się z wybranym laboratorium, aby uzyskać więcej informacji.