Pokój 1 osobowy w Krakowie

Potrzebny ci jest pokój 1 osobowy w Krakowie? Opcja standard double w hotelu Grand Ascot spełni twoje oczekiwania, jeżeli szukasz nowoczesnego rozwiązania w klasie premium. W pokoju tym znajduje się jedno, podwójne łóżko, zatem ta opcja sprawdzi się zarówno w przypadku par, jak i pojedynczych podróżujących, którzy szukają komfortowego lokum. 

Najwyższy standard hotelowy

Ekipa hotelowa w Grand Ascot dba o najwyższy standard i profesjonalną obsługę wszystkich gości. Można więc tam liczyć na codzienny serwis sprzątający, wymianę pościeli oraz ręczników, funkcjonalne wnętrza, w których nie zabraknie takich udogodnień, jak dostęp do telewizji i internetu, klimatyzacja, lodówka, podstawowe środki higieny osobistej. W samym hotelu jest też dostęp do sauny oraz możliwość skorzystania z zajęć fitness. Istnieje także możliwość zarezerwowania miejsca parkingowego lub wypożyczenia samochodu lub roweru na miejscu, a także zorganizowanie transportu z i na najbliższe lotnisko w Balicach. 

Pokój 1 osobowy w Krakowie to dobre rozwiązanie dla osób przybywających w celach biznesowych. W hotelu Grand Ascot istnieje też możliwość wynajęcia kilku lub kilkudziesięcio osobowej sali doskonałej na przeprowadzenie spotkania biznesowego. Jeżeli potrzebujesz bardziej kameralnych okoliczności, będziesz mógł też skorzystać z hotelowej restauracji lub baru. Jest to doskonałe miejsce na przeprowadzenie ważnych negocjacji i innych spotkań kluczowych dla rozwoju biznesu.