Pomiary elektryczne – oszczędzaj pieniądze!

Szukasz firmy, przez którą kwestie związane z energetyką nie skrywają żadnych tajemnic? Dzisiaj zaprezentujemy ofertę jednej z nich. Przy okazji przypomnimy, jak ważne są pomiary elektryczne i dlaczego warto wykonywać je regularnie. Do dzieła!

Pomiary elektryczne – zapominalscy mogą sporo zapłacić!

Regularne wykonywanie pomiarów elektrycznych i termowizyjnych to najlepszy sposób na zapobieżenie przyszłym usterkom, a co za tym idzie – na zaoszczędzenie niepotrzebnie wydanych pieniędzy. W końcu taniej i łatwiej jest zapobiegać awariom, niż mierzyć się z, często kosztowymi zresztą, skutkami niewłaściwego działania instalacji. Jeśli pomiary elektryczne zlecisz rzetelnej, doświadczonej firmie, która zna się na rzeczy, zyskasz pewność, że zrobiłeś wszystko, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia instalacji. Dzięki pomiarom elektrycznym w czas wykryte zostaną problematyczne miejsca instalacji, w których w przyszłości pojawić się może awaria. Jedną z firm, która świadczy takie usługi na wysokim poziomie jest Salwis.

Żarówka. Pomiary elektryczne. Salwis

Jak zmniejszyć opłaty za prąd? To nie takie trudne!

Pracownicy Salwis wyznają zasadę, że każda firma jest w stanie zmniejszyć swoje opłaty za prąd, zarówno same stawki za prąd, jak też i opłat związanych z przyłączem. Wszystko dzięki kompensacji mocy biernej, a dokładnie dzięki urządzeniom elektrycznym, jakim są baterie kondensatorów.

Doradzimy, co i jak!

Firma Salwis, oprócz wykonywania pomiarów elektrycznych i termowizyjnych zajmuje się również doradztwem energetycznym. Jeśli szukasz firmy, która w prosty sposób wyłoży ci wszystkie kwestie dotyczące energetyki w twoim zakładzie, trafiłeś idealnie. Specjaliści z firmy Salwis specjalistyczny żargon przełożą na zrozumiałe informacje, dzięki którym dokładnie będziesz wiedział, na czym polegają działania związane z funkcjonowaniem twojej instalacji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową i skontaktuj się z pracownikami Salwis.

 

Salwis
Adres: ul. Generała Świerczewskiego 6, 43-­250 Pawłowice
Telefon: 513-198-335
E-mail: biuro@salwis.pl